Доматкане полотно Екстра кольорове 10, 20, 30, 40, 50

Доматкане полотно Екстра кольорове 10, 20, 30, 40, 50

Рекомендації щодо догляду

   Вироби з домотканого екстра кольорового полотна  бажано прати вручну у теплій воді при температурі 30-40°.  Але завдяки гарній якості тканини можна використовувати пральний автомат. Використовуйте рідкі засоби для делікатного прання кольорових тканин. Додавайте до води кілька крапель оцту - це закріпить колір тканини та додасть ниткам блиску. Щоб уникнути пересихання виробу, бажано прасувати його ще вологим.

Склад Бавовна 100%
Ширина 145 см
Товщина
20 30
550 грн / м. погонний
Тканини, які відрізані, розкроєні під розмір споживача поверненню не підлягають

   Домоткане кольорове полотно Екстра - це найкраще полотно для вишивання українського виробництва. І найулюбленіше серед рукодільниць.

   Полотно має ідеально-рівне плетінням і підходить для вишивки, як по канві так і без неї. Найчастіше використовують для вишивання чоловічих, жіночих і дитячих сорочок, суконь, тунік, скатертин, серветок, занавісок тощо. Склад тканини – це 100% бавовна. Саме тому підходить дітям та людям з алергенною та чутливою шкірою, а також новонародженим. Слід пам’ятати, що натуральні тканини після прання сідають 7-10 см.

   Саме це полотно виготовляється не з бавовни, а вже з готової бавовняної нитки, завдяки чому тканина дуже міцна і зовсім не кошлатиться після прання, навіть в пральній машині. Абсолютно не містить синтетики і з часом не набуває жовтого відтінку.

   Є три види щільності:

   20 – 5.5 хр. - 1 см.
   30 – 6 хр. - 1 см.
   40 – 6.5 хр. - 1 см.

   30 і 40 - найпопулярніші товщини серед вишивальниць.