Домоткане полотно Оксамит 30, 40

Домоткане полотно Оксамит 30, 40

Рекомендації щодо догляду

   Вироби з домотканого полотна Оксамит слід прати вручну у теплій воді при температурі 30-40°. Використовуйте рідкі засоби для делікатного прання кольорових тканин. Додавайте до води кілька крапель оцту - це закріпить колір тканини та додасть ниткам блиску. Щоб уникнути пересихання виробу, бажано прасувати його ще вологим.

Ширина 150 см
Товщина
30 40
210 грн / м. погонний
Тканини, які відрізані, розкроєні під розмір споживача поверненню не підлягають

   Домоткане полотно Оксамит – це тканина сірувато-кофейного кольору з рівномірним і дуже щільним переплетенням ниток.  На полотні можна вишивати без використання накладної канви. Хрестик рівно лягає і не деформується. 

   Склад тканини – 20 льон *40 бавовна* 40 поліестер. Слід пам’ятати, що натуральні тканини після прання сідають 6-8 см.

   Є два види щільності цього полотна.

   30 – 6 хр. - 1 см. 

   40 – 6.5 хр. - 1 см.

   Домоткане полотно використовують для вишивання чоловічих, жіночих і дитячих сорочок, плать, тунік, скатертин, серветок, подушечок тощо. Завдяки свому кольору - це одна із найулюбленіших тканин дизайнерів. Всі вироби набувають старовинного вигляду. Кольори ниток виглядають зовсім по-іншому. Оксамит використовують для різноманітних видів декоративних робіт, для занавісок, оббивок, скатертин, подушок... Всі вироби на полотні не тільки приємні на дотик, а й мають чудовий запах льону!