Домоткане полотно Екстра 20, 30

Домоткане полотно Екстра  20, 30

Рекомендації щодо догляду

   Вироби з домотканого екстра полотна бажано прати вручну у теплій воді при температурі 30-40°.  Але завдяки гарній якості тканини можна використовувати пральний автомат. Використовуйте рідкі засоби для делікатного прання кольорових тканин. Додавайте до води кілька крапель оцту - це закріпить колір тканини та додасть ниткам блиску. Щоб уникнути пересихання виробу, бажано прасувати його ще вологим.

Склад 75% бавовна і 25% поліестер або 100% бавовна
Ширина 145 см
Товщина
20 30
390 грн / м. погонний
Тканини, які відрізані, розкроєні під розмір споживача поверненню не підлягають

Домоткане полотно Екстра - це найкраще полотно для вишивання українського виробництва. І найулюбленіше серед рукодільниць.

Полотно має ідеально-рівне плетінням і підходить для вишивки, як по канві так і без неї. Найчастіше використовують для вишивання чоловічих, жіночих і дитячих сорочок, суконь, тунік, скатертин, серветок, занавісок тощо. Склад тканини – це 75% бавовна і 25% поліестер. Саме тому підходить дітям та людям з алергенною та чутливою шкірою, а також новонародженим. Слід пам’ятати, що натуральні тканини після прання сідають 7-10 см.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Також можливий варіант замовити полотно на 100% з бавовни, уточняйте, будь ласка, при замовленні!

 

Саме це полотно виготовляється не з бавовни, а вже з готової бавовняної нитки, завдяки чому тканина дуже міцна і зовсім не кошлатиться після прання, навіть в пральній машині. Абсолютно не містить синтетики і з часом не набуває жовтого відтінку.

Є три види щільності:

20 – 5.5 хр. - 1.45 см.
30 – 6 хр. - 1.45 см.
40 – 6.5 хр. - 1.45 см.

20 і 30 - найпопулярніші товщини серед вишивальниць.